Searching...
5. listopadu 2014

BloBox je zpátky!

Pamatujete se na báječnou propojovací akci, kterou několikrát po sobě pořádala Bella z teď již uzavřeného blogu World by Bella? A nestýská se vám po ní?

Mně tedy ano. A tak jsem Belle napsala a požádala ji o svolení, zda bych mohla štafetu Bloboxu převzít. Bella obratem souhlasila, za což jí moc děkuji - a díky tomu dnes můžeme odstartovat další kolo velké blogerské výměny balíčků, alias swapu, chcete-li.

Pokud jste se na původní BloBox pamatujete, následující odstavec můžete přeskočit. Pro ostatní krátké vysvětlení - BloBox je akce, při které se můžete přihlásit do vzájemné výměny nejen kosmetických balíčků. V určený termín je vám přidělena parťačka z řad dalších přihlášených, se kterou se domluvíte na adresách zaslání a balíčky si - opět v určených termínech - vyměníte.

Účast v BloBoxu má několik pravidel nenáročných ke splnění, které najdete níže pod tématem tohoto kola - jsou vesměs stejná, jako dříve.

A co téma? Vzhledem k tomu, že se blíží vánoce, bude toto kolo sezónně tématické a nabídne vám možnost nechat si nadělit jeden vánoční dárek navíc.
zdroj

Co by tedy mělo být obsahem balíčku?

- něco voňavého (třeba voňavou kosmetiku nebo sypaný čajík)
- něco dobrého (třeba kousek cukroví nebo perníček z trhu)
- něco k relaxaci v předvánočním shonu (třeba svíčku nebo sůl do koupele)
- něco opravdu vánočního (třeba pěknou ozdobu)

A pár pravidel:
- balíček musí obsahovat nejméně 5 věcí (víc může být, méně ne!), nesmí se ale jednat o čistě kosmetickou záležitost, toto není žádný Ladybox :-)
- obsah balíčku musí odpovídat danému tématu, aby to bylo zajímavější pro všechny strany
- balíček může, ale nemusí být zabalený v krabičce (je to na vás, samozřejmě box je box :-)

- hodnota balíčku musí být kolem 250-300 Kč (aby si všichni byli "rovni"), pokud chcete do balíčku dát dražší věci, je to jen na vás, počítejte ale s tím, že balíček, který dostanete, může mít nižší, stanovenou hodnotu
- obsah krabičky, kterou od parťačky dostaneš můžeš, ale nemusíš zveřejnit na svém blogu, to je zcela na Tobe
- výměna balíčků musí proběhnou v týdnu od 1.12. do 7. 12. (ať se vyhnete vánočním frontám)

Pokud se chcete přihlásit,  zanechte v komentářích pod článkem svůj e-mail a informaci, zda chcete měnit balíčky pouze v rámci ČR, nebo zda vám můžu přidělit i parťačku třeba ze Slovenska (pokud v ČR nežijete, určitě tuhle informaci připište). Akce je primárně určena pro blogerky, pokud ale vlastní blog nemáte a chcete se přesto zúčastnit, tuhle informaci do komentářů připište a já vás spáruji s další zájemkyní bez vlastního blogu.

Možnost přihlášení končí 23.11., následně přihlášeným pošlu kontakt na jejich parťačku.  Chybět nebude ani následovné vyhodnocení nejzajímavějších krabiček.


Pokud máte chuť, můžete logo BloBoxu nasdílet na svůj blog. Kód pro logo ho najdete  pod obrázkem. Stačí ho zkopírovat a přidat do textu nebo do widgetu v liště.

Budu moc ráda, pokud se o obnovení BloBoxu na svém blogu zmíníte a dáte vědět i svým čtenářkám.7 komentářů:

 1. Super akce! Diky ti za ni! :-) vedralova.lucie@live.com a muzu vyměňovat i se zahranicim.. Jeste jednou diky moc! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ráda bych se také zúčastnila. Vlastní blog ale nemám. Jen v ČR.
  vyroubalovab@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Prima akce, ráda se připojím:)
  Klidně i zahraničí, blog nevlastním:)
  krejcova.verZAVINÁČgmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Petulkaaap@gmail.com a prosím pouze ČR :)

  OdpovědětVymazat
 5. Takže z Bloboxu asi nic nebude, co? :-(

  OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.